12:30, 31 Липня 2020

У СБУ стверджують, що «луцький терорист» не давав грошей заручникам

Максим Кривош передав пачку сувенірних купюр водієві захопленого автобусу, але ніяких справжніх коштів, як стверджують в СБУ, заручникам не давав.

Про це йшлося під час спільного брифінгу начальника слідчого відділу Управління Служби безпеки України у Волинській області Олександра Хитрика та начальника відділу прокуратури області Вадима Старчука про хід досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо захоплення рейсового автобусу із заручниками 31 липня.

На запитання про те, чому в протоколах допиту свідків не зафіксована інформація про те, що Максим Кривош передавав заручникам гроші (по це заявляє адвокат), Олександр Хитрик повідомив, що насправді в протоколі огляду місця події зафіксували вилучення сувенірних банкнот. Захисту Кривоша, мовляв, про це було відомо, тож чом адвокат зробив іншу заяву, потрібно запитувати у нього. Під час проведення допитів потерпілих під час звільнення з’ясували, що нікому з заручників, окрім водія, він цих псевдокоштів не передавав. Це трапилося на фінальній стадії – Кривош напівжартома передав водію пачку сувенірних банкнот як «плату за перевезення». Йдеться про псевдокупюри доларів США (10 листів номіналом 100 доларів), шість листів псевдокупюр євро та гривні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: