18:16, 25 Вересня 2020

У Рожищі виділили понад 900 тисяч гривень на медобладнання для боротьби з коронавірусом

Депутати Рожищенської міської ради виділили Рожищенській ЦРЛ понад  900 тис. грн на придбання медичного обладнання для боротьби з COVID-19.

Про це інформують на сайті Рожищенської міської ради.

Під час засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів перед присутніми депутатами виступив головний лікар КНП «Рожищенська ЦРЛ» Віктор Редзій. У зверненні до обранців громади він зазначив, що райлікарня нарешті увійшла у перелік закладів, які мають право надавати допомогу хворим на коронавірус.

Аби отримати кошти передбаченні на боротьбу з COVID-19, лікарні потрібно підписати договір з Національною службою здоров’я України. Однією з головних вимог його підписання є наявність в медзакладі джерела кисню високого тиску та потужності. На жаль, за словами головного лікаря, райлікарня не може закупити таке дороговартісне медобладнання в найкоротший термін через  відсутність коштів.

І хоча КНП «Рожищенська ЦРЛ» знаходиться на балансі районної ради, всі добре розуміють, що потрібно підтримати медзаклад, адже хворих на коронавірус щодня більшає.

Тому в середу, 23 вересня, депутати розглянили та одноголосно підтримали питання виділення коштів на придбання медичного обладнання необхідного при лікуванні COVID-19.

Зокрема, за кошти з місцевого бюджету придбають:

– кисневий концентратор  ОxyG 050 (у комплекті) та компресор для забезпечення роботи дихальної апаратури Модель ZS 11-RDT500 (у комплекті) загальною вартістю – 736477,79 грн;

– виготовлена проектно-кошторисна документація на монтаж системи киснепостачання – 48600,00 грн;

– проведені робіти з монтажу системи киснепостачання – 128083,33 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: