11:38, 23 Грудня 2021

У Рожищі відкрили дитячий будинок сімейного типу для родини, яка виховуватиме 10 діток

Приміщення збудували за кошти субвенції з держбюджету.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Сьогодні, 22 грудня, відбулось урочисте відкриття житлового будинку для сім’ї, котра виховуватиме 10 прийомних діток. Завітав на відкриття, аби привітати з новосіллям велику родину, подякувати батькам за їх добре серце та вручити подарунки», – повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко.

Збудували це помешкання за кошти субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.  Вартість будівництва дитячого будинку сімейного типу – 4,8 млн грн. Будинок має п’ять спалень, вітальню, кухню, підсобне приміщення, дві ванних кімнати, гардеробну та котельню. Загальна площа – 242,3 кв. м.

Нині в родині виховується шестеро діток, але невдовзі приєднається ще чотири. Тож напередодні новорічно-різдвяних очільник області Юрій Погуляйко привітав чисельну родину великим телевізором та солодкими дарунками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: