15:30, 23 Грудня 2021

У Рожищі відбулося новорічне свято для дітей учасників АТО

Понад 150 юних жителів Рожищенської громади, чиї батьки захищали нашу державу на сході України, побували на святковому дійстві «Долетіла до нас вість, що до нас в дорозі гість» у районному домі «Просвіта».

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Під час заходу діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая, всі охочі розповідали Святому Миколаю вірші, танцювали та фотографувалися біля святкової фотозони.

На свято завітав міський голова Вячеслав Поліщук. Він побажав юним жителям громади, щоб у їхньому житті все складалося якнайкраще – гарних оцінок, незабутнього відпочинку на канікулах і святкового настрою.

«Саме завдяки нашим захисникам на східних кордонах України ми маємо можливість спокійно готуватися до новорічно-різдвяних свят. Я бажаю кожному з вас, щоб негаразди та турботи залишилися в цьому році. Нехай ваші плани, задуми та мрії обов’язково втілюються в життя. Здоров’я й добробуту вам, любові й кохання, адже це основні складові, що наповнюють нашу душу. Бажаю вам, дітки, щоб найпотаємніші мрії обов’язково здійснювалися», – привітав Вячеслав Поліщук.

Окрім солодких подарунків усі отримали багато незабутніх вражень, позитивних емоцій та максимум задоволення від розважальної програми. Сподіваємось, що такий святковий настрій залишиться у них надовго.

До речі, до діток, які з різних причин не змогли побувати на заході, помічники Святого Миколая обов’язково завітають додому та вручать їм солодощі.

Свято відбулося за сприяння Рожищенської міської ради, а також завдяки працівникам культури, гуманітарного відділу, Центру соціальних служб громади, які організували для дітей новорічну казку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: