22:17, 05 Квітня 2021

У Рожищі урочисто відправили призовників на строкову службу

Сім юнаків спочатку пройдуть підготовку в навчальних центрах, після чого нестимуть службу в різних підрозділах Національної гвардії України.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

У понеділок, 5 квітня, відбулася урочиста відправка першої партії призовників у Збройні Сили.

Лави Української армії поповнили жителі Рожищенської, Доросинівської і Копачівської територіальних громад: рожищани Вадим Крищук і Віталій Стець, Олександр Демидюк з Іванівки, Віталій Пирожек із Сокола, Максим Жирибець із Трилісців, Богдан Теслюк із Ясенівки та Богдан Цюпак з Уляників.

«Служба у Збройних Силах нашої країни – відповідальна і почесна місія, це школа мужності, хоробрості, стійкості, особливого гартування волі та характеру, які формуються на все життя. Армія виховує, допомагає стати справжнім чоловіком, дає нові корисні знання. Бажаю здобути щиру дружбу й пізнати самовіддане братерство. Хай служба буде легкою і не пройде для вас марно. Слава Україні!», – звернувся до присутніх очільник Рожищенської міської територіальної громади Вячеслав Поліщук.

З напутнім словом до новобранців звернувся і військовий комісар Рожищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Валерій Захаров. Військовослужбовець побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, достойно виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Благословив майбутніх Захисників України на щасливе проходження військової служби настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, благочинний Рожищенської округи, протоієрей Василь Шняк. Священнослужитель побажав Божої допомоги юнакам та вручив їм молитовники.

Також призовники отримали невеликі подарунки від представників своїх громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: