19:51, 28 Липня 2023

У Рожищі привітали з професійним святом медиків

Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук зустрівся з колективами КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня» та КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги», аби подякувати за роботу кожному медикові у цей нелегкий для країни час.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

«Розуміємо, що реформа медичної галузі та війна в Україні вносять корективи у роботу медиків. Але спільними зусиллями влади та медпрацівників маємо зробити все, аби у громаді на відповідному рівні залишалася якість наданих пацієнтам послуг, а спеціалісти працювали у комфортних умовах.

Тому під час зустрічі обговорили актуальні проблеми, які виникають у роботі медиків, можливі шляхи їх вирішення. Міський голова закликав до діалогу та внесення пропозицій, зокрема, що стосується участі у транскордонному проекті з Польщею щодо надання реабілітаційних послуг, над яким нині триває робота.

Тільки спільні напрацювання та спільна відповідальність дозволить у цей нелегкий час впроваджувати певні зміни, реалізовувати плани, рухатися вперед.

Вячеслав Поліщук побажав медпрацівникам сили, терпіння, здоров’я, вдячних пацієнтів та ще раз подякував за нелегку щоденну працю», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: