14:09, 07 листопада 2021

У Рожищі привітали працівників соціальної сфери

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери, який традиційно відзначають у першу неділю листопада, у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» відзначили кращих із кращих.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Перший заступник міського голови Віталій Поліщук сердечно привітав працівників галузі соціальної сфери Рожищенської громади.

«День працівника соціальної сфери України – це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають найменш захищені громадяни, які опинились у складних життєвих обставинах. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, здійснення всіх задумів і мрій, достатку і невичерпної енергії для творення добра, оптимізму і творчого зростання!» – звернувся до присутніх Віталій Олександрович.

Слова вітань линули від директорки територіального центру Галини Поліщук, яка висловлюю повагу і вдячність за вагомий внесок, який соціальні працівники роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами незахищених жителів громади.

Галина Леонідівна вручила грамоти за самовіддану сумлінну працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери соціальних робітників Ірину Лукашук та Юлію Мандзюк.

За добросовісне та сумлінне виконання службових обов’язків, особливо важливої та нелегкої роботи щодо надання соціально-побутових послуг, покращення умов проживання одиноким громадянам, які потребують постійного догляду та з нагоди професійного свята Грамотою міського голови нагородили Ольгу Гапонюк, Любов Вітовщик, Євгенію Шинкарук, Тетяну Залевську.

«Хай чуйність, мудрість і тепло, яке Ви даруєте людям, повертаються до Вас сторицею. Терпіння Вам і сил у нелегкій праці. Зі святом!», – підсумував Віталій Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: