11:08, 18 Січня 2022

У Рожищі проінспектували роботу нової амбулаторії

Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини № 2 міста Рожище запрацювала півтора місяця тому. Нагадаємо, амбулаторія на  вулиці Мазепи, 108а розташована на першому поверсі двоповерхової будівлі. І якщо приміщення амбулаторії відремонтоване за кошти Світового банку, то частина другого поверху, яка розташована якраз над кабінетами медиків, зруйнована: там протікає дах, у вікнах вибиті шибки, стіни роз’їдає грибок, відсутнє опалення.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Як функціонує нова амбулаторія в цих умовах, оглянули заступник керівника, керуючий справами Луцької районної ради Андрій Лев та заступниця керівника виконавчого апарату Тетяна Павлова-Багрійчук.

Виконувач обов’язків завідувача амбулаторії загальної практики та сімейної медицини № 2 м. Рожище Святослав Соловей розповів, що медзаклад розрахований на шість лікарів, але наразі в амбулаторії прийом ведуть два педіатри та два сімейних лікаря. Загалом вони обслуговують близько шести тисяч населення.

«Пацієнти звертаються, от сьогодні було багато людей в першій половині дня, після свят активізувалися. Ми привчаємо пацієнтів до попереднього запису, аби уникнути черг та для їхньої зручності. Є лабораторія, кабінет щеплень…», – зауважив Святослав Соловей.

Тетяна Павлова-Багрійчук поцікавились у в. о. завідувача технічним станом приміщення.

«Вода є, світло теж, котельня функціонує… У нас тепло, але через другий поверх, на якому протікає дах та вибиті вікна, ми втрачаємо тепло. Якби другий поверх належав сімейній медицині, там можна було б облаштувати квартири для медиків. От у нас є одна дуже хороша лікарка, яка зараз в декреті. Живе у Луцьку. Планує вийти достроково на роботу. Але їй доведеться щодня їздити в Рожище. Житлом можна зацікавити молодих спеціалістів, втримати їх», – переконаний Святослав Соловей

До слова, Луцька районна рада працює над тим, як ефективно використати другий поверх та підвальне приміщення будівлі. Минулоріч за кошти районного бюджету провели комплекс робіт із виготовлення технічної документації на амбулаторію та нежитлове приміщення, що на другому поверсі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: