09:40, 05 Серпня 2020

У Рожищі планують встановити безпечну зупинку для маршрутних таксі

Рожищенська міська рада розробить проєкт облаштування автобусної зупинки на площі Богдана Хмельницького.

Про це йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

На черговій сесії Рожищенської міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 31 липня, міський голова Вячеслав Поліщук представив депутатам передпроєктну пропозицію облаштування автобусної зупинки на площі Богдана Хмельницького.

У міськраді зауважили, що зупинка у напрямку застирної частини міста не відповідає правилам безпеки руху. Через необдумане її розміщення на цій ділянці дороги часто траплялися аварії. Тому неодноразово розглядали пропозиції заборонити маршрутним таксі здійснювати посадку та висадку пасажирів на цій зупинці.

“Однак всі добре розуміють, що це буде незручно для рожищан, які їздять у напрямку Дубища та Ківерець. Зваживши всі «за» та «проти» вирішили облаштувати на площі Богдана Хмельницького (із заїздом на саму площу) зупинку із дотриманням усіх вимог та ПДР”, — зазначають у міськраді.

Під час сесійного засідання депутати обговорили пропозицію та погодили її без змін. Тепер Рожищенська міська рада розробить проєкт, аби в майбутньому облаштувати автобусну зупинку, яка буде не тільки безпечною, а комфортною для водіїв та пасажирів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: