15:58, 22 Жовтня 2021

У Рожищенській громаді запрацювала Молодіжна рада

На першому засіданні обрали керівні органи, сформували склад Молодіжної ради та затвердили її Положення.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

У сесійній залі міськради відбулись установчі збори, участь в яких взяли міський голова Вячеслав Поліщук, начальник гуманітарного відділу Ігор Кузава, директори шкіл.

Міський голова висловив сподівання, що завдяки діяльності Молодіжної ради вдасться залучити молодих людей до реального місцевого самоврядування. Адже лише спільними зусиллями можна працювати на авторитет Рожищенської громади, розвивати її історичний, краєзнавчий, туристичний потенціал та робити її впізнаваною серед інших.

«Кожен учасник ради повинен чітко усвідомлювати свою роль, переваги для себе й громади від роботи Молодіжної ради. Важливо, щоб ви чітко розуміли, як функціонує місцева влада, як формується бюджет, створюються програми та інше. Прошу кожного з вас: не чекайте, доки хтось щось змінить у нашій громаді, активно долучайтеся до цього процесу. Бажаю вам успіхів та готовий до тісної співпраці», – з вітальним словом звернувся до членів зборів Вячеслав Поліщук.

До складу Молодіжної ради ввійшло 28 харизматичних та ініціативних молодих людей. Вони представляють старост, студентське та учнівське самоврядування, громадські організації та ініціативи, організації, які працюють з молоддю. Кожен із них готовий сприяти позитивним змінам у Рожищенській громаді.

У результаті відкритого голосування члени ради обрали очільником «молодіжки» студента Технічного коледжу Луцького НТУ Максима Кучмука, заступником – 11-класника Рожищенського ліцею № 1 Михайла Омельчука, секретарем – студентку Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Катерину Іваніхіну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: