12:07, 21 Лютого 2024

У Рожищенській громаді працює мобільна команда психосоціальної підтримки

У рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між Службою у справах дітей Рожищенської міської ради та Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, що є виконавчим партнером Агенства ООН у справах біженців в Україні за підтримки ЮНІСЕФ (UNICEF), у громаді продовжує роботу мобільна команда психосоціальної підтримки Фонду.

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

У рамках проєкту, спрямованого на протидію насильству, психолог Марина Ткачова та соціальний працівник Марина Біла зустрілися з опікунами та їх вихованцями, представниками інших форм сімейного виховання. Під час інформаційної зустрічі говорили про таке явище як насилля, його види та прояви, про можливість отримання допомоги у разі надзвичайних ситуацій, пов’язаних з насиллям.

У форматі запитання-відповідь учасники зустрічі обговорили різні ситуації, пов’язані з налагодженням здорових стосунків між батьками та дітьми, про можливі прояви насильства серед однолітків.

Охочі також мали можливість отримати індивідуальну консультацію.

Також представники мобільної команди наголосили на можливості отримання в рамках співпраці не лише безоплатної психосоціальної допомоги, а й юридичної.

На завершення зустрічі учасники заходу отримали матеріали та так звані набори гідності.

Опісля представники Міжнародного фонду “Регіон Карпат” NEEKA разом з начальницею Служби у справах дітей Жанною Дубчук відвідали будинок сімейного типу Світлани Сяськи в Рожищі, де виховується десятеро прийомних дітей.

Фахівці обговорили питання налагодження стосунків мами-виховательки та прийнятих дітей, а також стосунки малолітніх членів сім’ї, провели з дітьми психологічно-розвантажувальні заняття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: