13:05, 31 Жовтня 2023

У Рожищенській громаді попрощалися з загиблим Воїном Іваном Гнатюком

У неділю, 29 жовтня, Рожищенська громада вкотре омилася слізьми – у селі Мильськ в останню дорогу провели 29-річного Героя Івана Гнатюка.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Гранатометник механізованого відділення механізованого батальйону Іван Володимирович Гнатюк загинув в результаті ворожого обстрілу в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області 24 жовтня.

«Клята війна забрала наймолодшого з трьох братів у родині, у невимовному горі батьки загиблого, і ніхто не в змозі зарадити їхньому горю.

Чорна хустина покрила голову молодої вдови Наталії, котра ще й не встигла натішитися подружнім щастям.

Війна забирає у нас найрідніших, найдорожчих, і цьому немає прощення. Тому так мужньо борються українці, бо усвідомлюють надто високу ціну нашої державності та незалежності.

Велелюдною процесією провадили загиблого вояка Івана Гнатюка від рідної хати до місцевого храму, де відбувся чин відспівування Героя.

Попрощатися з родичем, товаришем, сусідом, однокласником їхали та йшли люди не лише з Мильська, а й з довколишніх населених пунктів. І всі, з ким зводило мирне життя Івана Гнатюка, згадують його як людину щиру, відкриту, товариську та працьовиту.

А ще – відповідальну. Бо свій найголовніший обов’язок справжнього чоловіка та мужнього захисника він чесно виконував до останнього свого подиху.

На кладовищі солдату Івану Володимировичу Гнатюку віддали останні військові почесті. На його честь пролунав трикратний стрілецький салют. Державний Прапор України, який покривав домовину загиблого, представник військкомату вручив родині як символ вільної і непоборної держави, за яку віддав своє молоде життя Іван Гнатюк.

Під звуки Державного Гімну рідна земля назавжди прийняла тіло Героя в свої холодні обійми. Тепер він – лицар Небесного війська, а ще – творець новітньої історії нашої української держави.

Вічна шана та пам’ять Герою Івану Гнатюку!

Слава Україні!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: