09:13, 03 Липня 2021

У Рожищенській громаді через конкурс визначать директора інклюзивно-ресурсного центру

Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Повне найменування: Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області.

Юридична адреса: 45109,  Волинська область, Луцький район, смт. Дубище, вул. Зелена, 49.

Найменування посади: директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області.

Умови оплати праці: Оплата праці та соціально-побутове забезпечення директора ІРЦ здійснюється згідно з постановою Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», галузевими генеральними угодами, колективним договором.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

– стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Документи подаються до гуманітарного відділу Рожищенської міської ради  до 22 липня 2021 року за адресою: м. Рожище, вул. Грушевського, 27.

Перелік документів:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні.

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційний іспит (27.07.2021 р. в приміщенні гуманітарного відділу) та співбесіда (27.07.2021 року в приміщенні гуманітарного відділу).

Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

– знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

– знання основ спеціальної педагогіки;

– знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

Іспит складається з 6 питань по 2 питання за напрямами, визначеними вище. Загальний час для проведення іспиту повинен становити не більш як 1 година 20 хвилин.

Детально з положенням про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області, затвердженого рішенням міської ради від 26.03.2021 року № 6/18 можна ознайомитися на сайті Рожищенської міської ради, або у гуманітарному відділі Рожищенської міської ради

Контактна особа – Грищенко Наталія Михайлівна, головний спеціаліст з питань освіти гуманітарного відділу Рожищенської міської ради (natalia-grishchenko@ukr.net).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: