23:15, 28 Липня 2021

У Рожище на святковий ярмарок запрошують підприємців і майстрів-рукодільників

У місті відбудуться урочистості, присвячені 699-ій річниці з дня заснування Рожища та з нагоди 30-ої річниці незалежності України.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

У вівторок, 24 серпня, з 10:00 до 22:00 на центральній площі міста передбачать місця для презентацій та продажу страв національної та волинської кухні, а також сувенірної продукції, виробів народних промислів та декоративно-ужиткового мистецтва.

Якщо ви робите різноманітні прикраси чи обереги, плетете з лози чи різьбите по дереву, займаєтеся гончарством, ковальством, ткацтвом, декупажем, квілінгом, виробляєте різноманітні смаколики чи володієте іншими вміннями, маєте хорошу нагоду прорекламувати власні вміння, презентувати свої вироби та продати їх на ярмарку в місті Рожище. Також є можливість провести власні майстер-класи.

Для участі в заході необхідно до 17 серпня подати письмову заявку довільної форми на електронну адресу annakaras28@gmail.com, в якій зазначити сектор діяльності (продовольчий, сувенірний), вказати конкретний вид товарів і залишити свої контакті дані. Всі деталі – за номером телефону 068-040-16-88 (Анна).

Участь у ярмарку – безплатна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: