18:48, 03 Квітня 2019

У Рожищі відловлювали безпритульних собак

У місті Рожище проводився вилов собак, які бігали вулицями міста.

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

У середу, 3 квітня, відлов собак здійснювала ГО «Порятунок чотирилапих». І хоча на псів, які бігають містом багато нарікань, але, на жаль, 80 % з них мають власників. Люди самі створюють проблему.

Часто-густо працівники організації виловлюють господарських псів, які бігають без прив’язі. Так було й цього разу.

Господарі, нібито «бездомних», песиків, запримітивши на території міста людей, які відловлювали собак, бігли та забирали своїх улюбленців додому. Серед «відібраних» – одна самичка. Тому не факт, що завтра ці собаки знову не бігатимуть вулицями міста.

В результаті працівникам організації вдалося виловити 12 тварин. Серед них – шість самиць. Згідно з умовами договору за одну собаку з міського бюджету доведеться заплатити 700 грн. Відповідно, 12 песиків обійдеться у 8 400 грн.

Зауважимо, що тварини після стерилізації, вакцинації, кліпсування повертаються на попереднє місце проживання під час наступного виїзду на вилов до міста.

Поверненню не підлягають лише агресивні тварини, невиліковно хворі та цуценята до трьох місяців. А також ті тварини, які після процесу карантинування, стерилізації, вакцинації, кліпсування вдасться прилаштувати у сім’ї.

Пам’ятайте! Безпритульні тварини у місті – це показник культури утримання домашніх улюбленців та ставлення суспільства до братів наших молодших. Це, власне, рівень нашої з вами людяності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: