22:56, 12 Лютого 2019

У Рожищі проведуть реконструкцію амбулаторії

На Волині проведуть реконструкцію частини приміщення колишнього райвійськкомату під амбулаторію загальної практики.

Про це повідомляє Рожищенська райдержадміністрація.

Рожищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги реорганізувався у комунальне некомерційне підприємство, і тепер фінансується Національною службою здоров’я України за принципом «гроші йдуть за пацієнтом»,  відповідно до укладених угод з сімейними лікарями району.

Завдяки проведенню заходів медичної реформи вдалося покращити оснащення медичних закладів первинки.

Усі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в Рожищенському районі отримали портативні електрокардіографи, інструменти та обладнання, які в своїй щоденній роботі використовують сімейні лікарі, терапевти і педіатри – стетофонендоскопи, електрокардіографи, медичні ваги, тонометри, манжети для тонометрів дитячих та стегнових, сумки-холодильники для транспортування біоматеріалу, пульсоксиметри, небулайзери, апарати Ротта, сумки-укладки, портативні офтальмоскопи.

Обладнали амбулаторії медичними меблями. Були закуплені гінекологічні крісла, холодильники, медичні кушетки, шафи для ліків з сейфом, столики маніпуляційні та сповивальні.

Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги залучав і власні кошти для зміцнення матеріально-технічної бази закладів первинки. Були придбані глюкометри, електрокардіографи, компресорні інгалятори, діагностичні ліхтарики, монітори пацієнта, набір для діагностики: офтальмоскопи і отоскопи, пікфлуометри. Усе це обладнання важливе для надання якісних медичних послуг сімейними лікарями пацієнтам.

На початку року Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги за кошти того ж таки субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» отримав легковий автомобіль.

Автівка використовуватиметься для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома. Це особливо актуально для пацієнтів з тяжкими формами серцево-судинних захворювань, пацієнтів з інсультами, онкохворих паліативних пацієнтів.

У 2019 році в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проведуть реконструкцію частини приміщення колишнього райвійськкомату під амбулаторію загальної практики – сімейної медицини №2 м. Рожище.

За результатами проведеного в кінці минулого року тендера, підрядником з виконання робіт визначено ПП «ФОРЕСТ-Україна». Вартість робіт, згідно з умовами тендера, становить 4284,109 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: