16:52, 15 Вересня 2018

У Рожищенському районі запрацював інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр офіційно відкрив свої двері 30 серпня 2018 року. Він розташований на базі Дубищенської школи. У четвер, 13 вересня 2018 року, заклад оглянув голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, який перебував в Рожищенському районі з робочим візитом.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

У навчальному закладі облаштували ігрові на навчальні кімнати та кабінет лікувальної фізкультури. Його розділили на дві зони: зону ресурсної кімнати та реабілітаційну, де встановили шведські стінки, бруси, балансири та сухий басейн. У центрі наразі працює четверо фахівців, які займаються із дітками.

“У нас працює вчитель-логопед, практичний психолог, вчитель-реабілітолог. Проводимо корекційні заняття та розвиткові заняття на оцінку розвитку. Батьки приїжджають, привозять діток на заняття. Центр розрахований саме на дітей 2-18 років”, — розповіла директор інклюзивно-ресурсного центру Неля Потрапелюк.

Нині заклад протягом дня відвідує 18 діток, та загалом у районі є 204 дитини із особливими потребами. Послуги центру – безкоштовні для діток та їх батьків, а фінансування роботи закладу здійснюють за кошти освітньої субвенції.

Олександр Савченко залишився задоволений роботою центру:

“Чудовий заклад, добре, що дітки мають куди приходити. Це буде добра підмога для них і їхніх батьків. Я побачив, що у педагогів, які тут працюють, горять очі. Це найголовніше, що з дітьми працюватимуть люди, які вміють дарувати любов”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: