19:49, 29 Січня 2019

У Рожищенському ліцеї вшанували подвиг Героїв Крут

Біля залізничної станції Крути 29 січня 2019 року, що на Чернігівщині,  відбулася історична подія, яка назавжди увійшла до національного літопису. У ліцеї в Рожищі цій визначній даті присвятили тематичний захід під назвою «Крути: перші кіборги».

Про це повідомляє Рожищенська райдержадміністрація.

Саме тоді чотириста відважних юнаків «Вільного козацтва», вступивши у нерівний бій, призупинили наступ російсько-більшовицької армії Михайла Муравйова, що насувалася на Київ.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Інна Гайворонська та керівник апарату Жанна Дубчук, учні та вчителі ліцею.

Історичний екскурс ведучої Наталії Марценюк переніс присутніх у далекі події початку ХХ століття, що відбулися на території України, а також нагадав про скорботні події сучасності.

«Подвиг Героїв Крут став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну та є великим уроком для сучасних поколінь. Будьмо гідними величного прикладу наших Героїв! Тільки разом ми здолаємо агресора і збудуємо міцну європейську Україну»,— підкреслила голова райдержадміністрації .

Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто поклав своє життя, захищаючи незалежність нашої Батьківщини.

Пронизали захід патріотичні пісні у виконанні артистів районного дому «Просвіта».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: