13:03, 05 Липня 2021

У Рокинях організували День відкритої води

4 липня відбувся черговий захід в рамках «Днів відкритої води». Свято організували  у Рокинях, на території Музею історії сільського господарства Волині-скансен.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час заходу діяло понад 10 різноманітних локацій для дітей та молоді, серед яких: катання на байдарках; квести; майстер-класи з плетіння вінків, в’язання вузлів, стрільби з лука, рукопашу гопак; рицарські бої, туристські смуги перешкод; стрільба з пневматичної зброї; змагання з велосипедного туризму та багато іншого.

Організатори свята – Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства. Партнери у проведенні заходу – спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць».

Луцька міська рада з радістю долучилась до організації  свята у Рокинях.

Так, під час відкриття заходу, до привітального слова запросили секретаря Луцької міської ради Юрія Безпятка, який наголосив на необхідності виховання дітей у національно-патріотичних традиціях та важливості спорту і здорового способу життя для молоді. Участь у відкритті заходу також взяв депутат Луцької міської ради Ігор Курілін.

Дитячий сміх, щирі емоції, змагальний та командний дух, свіже повітря, автентичні традиції – дитячому захвату не було меж.

Недільний день провели дуже активно, спортивно та натхненно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: