20:20, 07 Січня 2018

У Різдвяних богослужіннях взяли участь п’ять мільйонів громадян

В ніч з 6 на 7 січня майже у 14 тисячах храмах по всій країні відбулися богослужіння. Участь у них взяли близько п’яти мільйонів громадян.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

“В ніч з 6 на 7 січня майже у 14 тисячах храмів по всій країні відбулися богослужіння. Участь у них взяли близько п’яти мільйонів громадян”, – цитує прес-служба першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

За його словами, загалом святкові заходи відбулися без істотних порушень громадської безпеки і порядку. “Заходи відбулися без надзвичайних подій. Особовий склад Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держслужби з надзвичайних ситуацій, залучений до служби в Різдвяну ніч, зі своїм завданням упорався. Правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі до завершення всіх заходів”, – сказав перший заступник міністра.

Він також розповів, що підрозділи ДСНС України здійснили 860 виїздів, а від прикордонного відомства на службі перебувало близько восьми тисяч осіб.

«Працівники Державної прикордонної служби України оформили та пропустили більше 200 тисяч осіб та близько 47 тисяч транспортних засобів. При цьому прикордонники зафіксували 10 спрацювань бази INTERPOL HQ та передали порушників до Нацполіції», – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: