21:11, 02 листопада 2020

У річку Стир у Луцьку випустили понад тонну коропа та щуки

2 листопада відбулося зариблення річки Стир, в межах міста Луцьк. Вселення здійснювалося з ініціативи та коштом небайдужих рибалок-любителів та активних лучан. Мета акції – відтворення популяцій аборигенних видів риб.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, у річку вселили 825 кг/ 2 660 екз. дволіток коропа, середньою вагою близько 300 грамів однієї особини. Також вселили 510 кг/ 2 038 екз. щуки, середньою вагою близько 250 грамів/екз.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля, Держекоінспекції у Волинській області та відділу екології Луцької міської ради.

Зарибок виростили в ставовому рибному господарстві у селі Холонів Горохівського району. Він відповідає ветеринарно-санітарним вимогам про відсутність небезпечних захворювань.

«Дякуємо рибалкам, які організували дану акцію за небайдужість до рибної галузі та допомогу у збереженні водних біоресурсів. Задля контролю за незаконним виловом випущеної риби територія зариблення патрулюватиметься рибоохоронцями.  Рибпатрульні стежитимуть, щоб робота з вселення не виявилася марною і зариблення принесло свої позитивні результати», – повідомив керівник Волинського рибпатрулю Тарас Куньчик.

Волинський рибоохоронний патруль просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів в місцях їх вселення і своєчасно сповіщати про порушення за номером телефону (067) 360-78-40.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: