13:07, 17 Жовтня 2020

У річку на Волині вселили понад 700 кілограмів риби

16 жовтня відбулося зариблення річки Луга, поблизу села Щенятин Іваничівського району на території Павлівської ОТГ. Вселення здійснювали з ініціативи та за рахунок небайдужих рибалок-любителів Іваничівського району. Метою вселення стало відновлення популяції аборигенної іхтіофауни водойми.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, до водосховища випустили 1 165 екз. риби, загальною вагою 703 кг. Зокрема, 653 кг (1 088 екз.) коропа та 50 кг (77 екз.) білого амура. Вага одного екземпляра малька становила від 600 до 700 грамів.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патрулю. Зарибок для вселення було вирощено в ставовому рибному господарстві у селі Мирне Горохівського району. Також у зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ.

Організатори зариблення повідомили, що найближчим часом планують запустити у річку ще 100 кг товстолоба.

«Дякуємо усім, хто долучився до зариблення. Подібні акції важливі та потрібні нашим водоймам, адже екологічна ситуація погіршується і водних біоресурсів у річках та озерах стає менше. Штучні зариблення сприяють збільшенню видового різноманіття та відновленню рибогосподарського потенціалу»,– прокоментував начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

Закликають громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях вселення. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства просимо невідкладно повідомляти на телефонну «гарячу лінію»: (067) 360-78-40.

Нагадуємо, 22 вересня відбулося зариблення річки Омелянівка у місті Луцьк. Так, у водойму небайдужі рибалки вселили 160 кг коропа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: