17:15, 26 Березня 2018

У райони Волині передали 400 тонн «холодної» суміші для початку ямкового ремонту доріг

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, про експлуатацію автомобільних доріг області з врахуванням погодних умов доповів директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка.

“Відразу після зимового періоду уся техніка облавтодору переорієнтовується із зимових робіт на аварійно-відновлювальні. Відповідно йде заготівля паливно-мастильних матеріалів. Наразі залишок палива становить 30 тисяч літрів дизельного палива та 12 тисяч літрів бензину. Вже проведена підготовча робота на асфальтних заводах, аби вони підготували органо-мінеральні, тобто «холодні» суміші. А також, аби готувалися до роботи із «гарячими» сумішами. Цей процес триває. Тож думаю, що ми встигнемо запустити усі роботи у повному обсязі з настанням сприятливих погодних умов”, – відзначив Іван Іванович.

Натомість голова облдержадміністрації Олександр Савченко поцікавився чи є запаси для проведення ямкового ремонту доріг області. Відтак, стало відомо, що для цих цілей передбачили 400 тонн «холодної» суміші, яку вже доставили на місця у райони.

“Експлуатація автомобільних доріг – важливе питання на сьогодні, бо нам вже треба розпочати цю роботу. Інакше ми не встигнемо. Адже будівельний комплекс – це єдиний фронт робіт, що закінчується разом із теплим періодом. Маю досвід того, чого не зробили у Київській області, де 2 мільярди перейшли на цей рік і знову затягується прийняття програм. Ми з вами повинні встигнути”, – наголосив Олександр Ілліч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: