19:51, 20 Липня 2022

У Ратному вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

78 років тому, в липневі дні 1944 року, землі Ратнівщини звільнили від окупантів. Скільки б не минуло років від тих страшних кровопролитних  воєнних подій, не зітруться з пам’яті бойові та трудові подвиги ветеранів, учасників Другої світової війни, усіх тих, хто в тилу самовідданою працею наближали розгром ворога та допомагали піднімати Україну з руїн.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Сьогодні, 20 липня, з нагоди визволення колишнього Ратнівського району  від загарбників  селищний голова Віталій Бірук, заступники голови Олена Антонюк та Сергій Ковч, керівники управління, відділів, секторів виконавчого комітету селищної ради, установ та організацій селища поклали квіти до Пам’ятника землякам, Пам’ятного хреста борцям за волю та незалежність України, на Братські могили.  Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів, які загинули  у буремні роки Другої світової війни, усіх тих, хто зазнав репресій та поневірянь.

«Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в нашій пам’яті. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Це наша історія, яка сьогодні наповнюються новим змістом, адже українці знову боронять власну державу вже від російського агресора, захищають з зброєю в руках її територіальну цілісність та суверенітет.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги і сьогодні. Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати  нам труднощі.

Віримо, зможемо, переможемо!!!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: