11:10, 28 Липня 2021

У Ратному відзначили День селища

Від імені обласної ради ратнівчан привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

821 річницю заснування селища ратнівчани відзначили велелюдно і різноманітно.  Урочистості розпочали зі спільної молитви. А по тому на різних майданчиках кожен зміг обрати розваги до душі. Молодь зорганізувалася у спортивні перегони: у першому відкритому кубку Ратного змагалися за першість у пляжній боротьбі, волейболі, дартсі, армреслінгу.

У місцевому парку вирував ярмарок та етнографічний фестиваль «Поліська хата гостями й піснею багата». Свої автентичні традиції  і пісенний колорит демонстрували мешканці сіл Жиричі, Кортеліси, Височне, Млинове, Прохід, Гірники. А місцеві майстри дивували ремісничим хистом на виставці «Багатий умільцями Ратнівський край».

З нагоди свята від імені голови обласної ради Григорія Недопада та всього депутатського корпусу ратнівчан привітав Григорій Пустовіт.

«День народження селища – це не тільки свято, а й день, коли підбивають підсумки і планують майбутнє. У вас багата і героїчна історія. Ви – громада, яка вміє ставити перед собою амбітні цілі та їх досягати. Ви дружні, любите своє селище, розвиваєте його, вкладаєте в це свої знання, сили і душу. Ви успішні, бо ви єдині, між вами немає розбрату. Тому вірю, що ви і далі будете розвивати свою громаду, підвищувати якість освіти, медицини, розбудовувати Ратнівщину і впевнено дивитися в майбутнє», – звернувся до присутніх заступник голови обласної ради.

Григорій Пустовіт також відзначив Подякою обласної ради найактивніших ратнівчан: Аллу Тарасюк та Олену Горнік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: