10:13, 12 Грудня 2021

У Ратному проінспектували роботу пунктів вакцинації

Процес вакцинування у вихідні дні налагодили і медики центрів та пунктів Ковельського району працюють чітко за окремим графіком для зручності населення.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

11 грудня представники влади району,  члени моніторингової  групи з контролю за дотриманням карантинних заходів, у час пандемії COVID-19 Ковельського району,  проінспектували умови праці та дотримання графіку роботи у вихідні дні пункту  щеплень у селищі Ратне.

Ознайомившись із доступністю послуги у пункті, поспілкувавшись з медичними працівниками та відвідувачами, перевірили наявність черг, забезпечення вакцинами, умовами та технічними можливостями місць масової вакцинації. Черг у вихідні дні немає, проте розраховують на більшу прихильність громадян до щеплень і закликають ратнівчан активно долучитися до вакцинування від COVID-19, для цього забезпечили усі належні умови та необхідні вакцини.

Також на території Ковельської територіальної громади провели моніторингове обстеження щодо дотримання санітарно-протиепідемічних правил  у продуктовому магазині «Оптові ціни». Зокрема, перевірили наявність у працівників сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників і відвідувачів,  засобів індивідуального захисту, записів у журналі реєстрації температурного скринінгу працівників, інформаційних листів, та тимчасове маркування та наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: