19:50, 17 Жовтня 2023

У Ратнівській громаді вітали старожилів

16 жовтня свій ювілейний 90-й рік народження відзначив житель села Височне Денис Ліхван. З цієї нагоди зі словами вітань до  іменинника завітали  Ратнівський селищний голова Віталій Бірук та староста Кортеліського старостинського округу Микола Корнелюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Від імені депутатського корпусу та Виконавчого комітету селищної ради вони привітали Дениса Оксентійовича зі славним ювілеєм та побажали міцного здоров’я, благополуччя, любові від рідних та близьких, мирного  безхмарного неба, життєвої наснаги на многії літа.

Також Віталій Бірук та Микола Корнелюк завітали до жительки села Млинове Ліхван Харитини Хомівни та привітали її з 91-м днем народження, який вона зустріла напередодні. Вітаючи   Харитину Хомівну, гості побажали їй, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не вичерпувалися, а близькі люди (а у іменинниці 16 внуків, 13 правнуків та 4 праправнуки) радували своєю турботою та увагою.

Такі події – дуже важливі і значимі в житті людини. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: