11:12, 14 Жовтня 2021

У Ратнівській громаді відкрили нову амбулаторію

Нова амбулаторія в с. Гірники Ратнівської територіальної громади розпочала роботу. Зокрема, реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію відбувалася за кошти субвенції з державного бюджету на заходи, спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Привітати колектив із відкриттям за дорученням голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка завітала у медзаклад його заступниця Людмила Тимощук.

Зокрема, Людмила Тимощук оглянула амбулаторію та поспілкувалась із трудовим колективом щодо вакцинації населення проти COVID-19.

Варто зауважити, що на базі амбулаторії працює пункт щеплень проти COVID-19. І як розповіла завідувачка амбулаторії Юлія Прокопчук, котра є також сімейним лікарем, відсоток щеплених жителів с. Гірники на сьогодні складає близько 59 %.

Нині в амбулаторії працює один сімейний лікар, з яким уклали декларації 1800 місцевих жителів. Загалом заклад сільської медицини обслуговуватиме також сусідні села Броди та Сільце, що входять до Ратнівської територіальної громади.

У новій амбулаторії облаштували кабінети для сімейних лікарів, кімнати для персоналу, стерилізаційні, процедурна, кабінет профілактичних щеплень тощо. Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю та обладнана усім необхідним.

На будівельні роботи  та обладнання витратили понад 4 млн грн. Також за кошти субвенції для амбулаторії придбали й службовий транспорт для медичних працівників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: