10:39, 08 Серпня 2023

У Ратнівській громаді триває підготовка захисних укриттів в закладах освіти

Ратнівський Селищний голова Віталій Бірук спільно з начальником управління гуманітарної політики селищної ради Олександром Денисюком з метою ознайомлення з ходом підготовки до нового навчального року відвідали Прохідський та Жиричівський ліцеї.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Крім загальних питань підготовки до нового навчального року особливу увагу звернули на забезпечення закладів освіти захисними спорудами цивільного захисту. Зокрема оглянули підвальне приміщення магазину в селі Прохід, де облаштовується укриття на 50 осіб, яке буде використовуватись місцевим ліцеєм на договірних засадах, розглянули можливість обладнання такого ж укриття в адмінприміщенні.

У Жиричівському ліцеї оглянули шкільний погріб, який уже використовується, як укриття, та підвальне приміщення місцевого будинку культури, де тривають роботи, а також вивчили можливість обладнати укриття в погребі дитячого садка та приміщенні колишньої теплиці. Віталій Бірук подякував працівникам культури, центру БЖД, ліцею за старанне виконання  робіт в будинку культури та пообіцяв подальшу фінансову і організаційну підтримку.

Всі роботи планують завершити до 1 вересня цього року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: