20:49, 24 Січня 2022

У Ратнівській громаді розпочав курсувати новий шкільний автобус

Відтепер, з 24 січня, здобувачів освіти НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Млинове, які мешкають у с. Доманове, підвозитимуть новим комфортним шкільним автобусом.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Для супроводу дітей призначили досвідченого педагога, який стежить за дотриманням правил безпеки та виконує функцію організатора посадки та висадки дітей. Варто зазначити, що учнів початкової та середньої ланки будуть підвозити відповідно до розкладу уроків, тобто автобус курсуватиме двічі від с. Доманове до с. Млинове та зворотно.

Провести у першу поїздку та привітати школярів із чудовою новиною приїхали заступник селищного голови Сергій Ковч, заступник начальника управління – начальник відділу освіти управління гуманітарної політики Тетяна Данилюк та староста Кортеліського старостинського округу Микола Корнелюк.

Школярі з великим задоволенням та радістю зустріли новенький шкільний автобус. На запитання, чи подобається їм навчатися у новому закладі, всі відповіли – «Так!». Разом з учнями здійснили поїздку в с. Доманове і представники влади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: