22:16, 18 Серпня 2023

У Ратнівській громаді проводять навчання з підготовки національного спротиву

В умовах війни та постійної напруженої ситуації як ніколи актуальним і потрібним є проведення різноманітних видів навчань та підготовки кожного і кожної для реагування на гострі та нестандартні ситуації, що можуть виникнути в будь-який момент. Ми повинні бути готовими до всього та хоча б мінімально володіти навичками виживання, надання домедичної допомоги, евакуації пораненого, ознайомлення з вибуховими пристроями, роботи зі зброєю. Саме такі змістовні, цікаві, повчальні та зрозумілі всім навчання провели інструктори ДФТГ «Рать» Ратнівської територіальної громади для працівників Ратнівської селищної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської селищної ради.

Учасники відпрацьовували на практиці навички та вміння, що сприяють готовності та здатності виконання ними обов’язку щодо захисту України, а також їх підготовки до умов можливого перебування в зоні ведення бойових дій. Кожен охочий міг попрактикуватись у розборі і зборі автомата АК-74, послухати та  зрозуміти нюанси прицілювання. Усі, хто бажали, попрактикувалися у правильному накладанні турнікету. Крім того, інструктори детально розповіли про тампонування ран, що входить до надання домедичної допомоги пораненому.

ДФТГ «Рать»  готове проводити такі навчання для всіх місцевих мешканців, які можуть долучатися і здобувати знання й навички, необхідні кожному українцю в умовах війни.

Тож всі охочі можуть записатися, звернувшись за телефоном 0677178420.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: