09:42, 02 Серпня 2023

У Ратнівській громаді проінспектували укриття закладів освіти

31 липня, селищний голова, Віталій Бірук спільно з начальником управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Олександром Денисюком, завідувачем сектору з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради Сергієм Бойком, старостою Кортеліського старостинського округу Миколою Корнелюком та старостою Гірниківського старостинського округу Іваном Терещуком здійснили огляд найпростіших укриттів закладів освіти з метою вивчення стану їх підготовки до використання у новому навчальному році.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

У Млинівській гімназії Ратнівської селищної ради оглянули роботи, які проводяться щодо збільшення площі найпростішого укриття та облаштування внутрішнього санвузла. Селищний голова відзначив керівника закладу щодо організації облаштування стяжки підлоги в укритті власними силами працівників гімназії.

В Кортеліському ліцеї імені Василя Корнелюка Ратнівської селищної ради оглянули облаштований другий вихід з найпростішого укриття, що дасть змогу у 2023-2024 навчальному році охопити змішаною формою навчання всіх учнів та вихованців ліцею.

Тривають роботи щодо облаштування найпростішого укриття на території Височненської гімназії Ратнівської селищної ради працівниками закладу. Це єдиний заклад освіти громади, здобувачі освіти якого навчалися за дистанційною формою. Облаштування найпростішого укриття дозволить навчатися усім учням за змішаною формою навчання у новому навчальному році.

Віталій Бірук відмітив належну роботу керівників Сільцевської гімназії та Бродівського ліцею з утримання споруд цивільного захисту. Доручив керівнику Бродівського ліцею вирівняти наявну бетонну підлогу в частині укриття.

Селищний голова дав завдання директору Гірниківського ліцею замінити дерев’яну підлогу в укритті на бетонну стяжку з метою недопущення підтоплення ґрунтовими водами та вивчити питання розширення укриття.

Віталій Бірук запевнив керівників у фінансовій підтримці щодо облаштування найпростіших укриттів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: