17:26, 16 Січня 2024

У Ратнівській громаді отримали гуманітарну допомогу від волонтера з Німеччини

15 січня в Ратнівську громаду з гуманітарною місією прибув волонтер із Німеччини Мартін Брюкмен, мешканець Землі Північний Рейн-Вестфалія,що розташована на заході Німеччини.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Подолавши 1600 кілометрів, він вже втретє з власної ініціативи відвідує Україну. Відтак, цього разу за фінансової допомоги своїх друзів та мешканців маленького містечка вони зібрали продуктові набори для вразливих категорій населення. Спільно з заступником Ратнівського селищного голови Сергієм Ковчем та директором комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради Іриною Костючик благодійник персонально вручив гуманітарні набори одинокопроживаючим особам похилого віку, які мешкають на території Ратнівської громади. Будучи іноземцем, пан Мартін поділився, що щиро вболіває за долю українського народу та навіть прагне спілкуватися українською, його словниковий запас вже налічує близько 200 українських слів, серед яких таке важливе і цінне – «Слава Україні».

«Ратнівська селищна рада надзвичайно вдячна за небайдужу позицію до українців в такий непростий час та сподівається на подальшу співпрацю!», – зазначають у селищній раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: