14:03, 01 Грудня 2023

У Ратнівській громаді отримали гуманітарну допомогу від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Нещодавно Ратнівська громада отримала пропозицію в наданні гуманітарної допомоги від благодійної організації «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат (NEEKA)».

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської міськради.

Згідно з вимогами фонду, головна умова для отримувачів – приналежність  до двох або більше таких категорій як: діти в сім’ях, у яких троє і більше дітей; діти в складних життєвих обставинах, зареєстровані у центрах соціальних служб/центрах надання соціальних послуг чи у службах у справах дітей; діти постраждалі від домашнього/гендерного насильства, зареєстровані у центрах соціальних служб/центрах надання соціальних послуг; діти в сім’ях, де є один з батьків; діти в сім’ях, де батьки з інвалідністю чи були поранені; діти з особливими освітніми потребами та діти із сімей ВПО.

На запит фонду оперативно сформували потребу в наданні 275 дитячих зимових комплектів одягу і вже 30 листопада благодійна організація прибула в Ратнівську громаду з партією гуманітарної допомоги. З метою підтримки  дітей в територіальній громаді в межах проекту “Багатосекторальна програма конвергенції з гуманітарного реагування та якнайшвидшого відновлення на заході України” 93 сім`ї громади отримали допомогу від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні для дітей від 0 до 14 років. Крім  зимових комплектів дитячого одягу, дітям з числа внутрішньо переміщених сімей надали наплічники та павербанки.

Користуючись нагодою, Ратнівський селищний голова Віталій Бірук подякував гостям за плідну співпрацю, швидке реагування у наданні допомоги в забезпеченні першочергових потреб дітей та висловив щиру зацікавленість в подальшому співробітництві щодо підтримки  вразливих категорій населення громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: