23:14, 09 Лютого 2024

У Ратнівській громаді мама полеглого Героя України профінансувала відкриття тренажерного залу у ліцеї

8 лютого в спортивному залі Ліцею № 1 селища Ратне ім. В. Газіна Ратнівської селищної ради відбулося відкриття тренажерного залу.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Ініціатором його створення виступила Оксана Колотюк, мама загиблого Героя України Камардіна Едуарда Руслановича, яка власним коштом профінансувала ремонт приміщення та закупівлю тренажерів. Оксана Володимирівна працює медичною сестрою у ліцеї, тут навчався її син Едуард, а зараз навчаються двоє молодших синів.

На відкриття тренажерного залу завітали Віталій Бірук, Ратнівський селищний голова, Олена Антонюк, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Олександр Денисюк, начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради.

Віталій Іванович вручив мамі Героя України Оксані Колотюк Подяку Ратнівського селищного голови та висловив щиру вдячність за патріотизм, стійкість, високий моральний дух і значний особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та зміцнення матеріально-технічної бази ліцею.

Також учні ліцею отримали в подарунок футбольні, волейбольні та баскетбольні мʼячі. Віднині вони матимуть змогу покращувати свою фізичну підготовку, щоб в майбутньому стати справжніми чемпіонами, виборювати перемоги на спортивних аренах, як це робив Едуард Камардін на полі бою.

Відкриття тренажерного залу стало частиною великої роботи з вшанування пам’яті про жителя громади, випускника ліцею, Героя України Едуарда Камардіна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: