16:30, 30 Травня 2020

У райцентрі на Волині завершили ремонт вулиці

Поточний ремонт вулиці Соборності завершили у Ківерцях.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

В рамках виконання Програми «Дороги громади» на території Ківерцівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради від 21 грудня 2019 року № 13/9 та з метою поліпшення транспортно-експлуатаційного стану вулиць та підвищення рівня безпеки руху завершили поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Соборності в м. Ківерці.

Протягом тривалого часу на перехресті вулиць Соборності-Львівська мали місце численні прориви мережі водопостачання. В листопаді-грудні 2019 року замінили частину зношеної сталевої труби водопостачання на поліпропіленову, протяжністю 65 метрів, замінили запірні засувки та пожежний гідрант. Поточний ремонт цього перехрестя вдалося провести лише після завершення вищезазначених земляних робіт. Просимо вибачення в мешканців громади за тимчасово створені незручності.

Роботи виконувались підрядною організацією ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» згідно укладеного договору із відділом капітального ремонту, комунального господарства та майна Ківерцівської міської ради. Оплата здійснювалась на підставі актів виконаних робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: