09:40, 06 Травня 2020

У райцентрі на Волині відновили фруктовий сад

Відновили фруктовий сад поблизу новоствореного дендрологічного парку у Маневичах.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької селищної ради.

На виконання рішення виконавчого комітету Маневицької селищної ради № 48 від 12 березня 2020 року, за  ініціативою селищного голови Олександра Гаврилюка, за сприяння ТзОВ «ЕКОМА» в особі Дзялтуваса Едвінаса  та підприємця Олександра Жданова фруктовий сад, який розташований біля новоствореного дендрологічного парку на вулиці Комарова відновили.

Провели значну роботу та вклали велику працю, яка включала в себе: зрізання старих дерев, корчування пеньків, культивування і розмітка території, підготовка ям та висадка саджанців. Працівники селищної ради та виробничого управління житлово-комунального господарства, жителі селища, які проживають у парковій зоні посадили біля 60 сортових саджанців яблуні, груші, сливи та персика, облаштували територію парканом, приклали чимало зусиль, щоб маневичани мали змогу милуватися красою цвітіння, а згодом і куштувати плоди висаджених дерев.  Ухвалили рішення назвати цей сад «Фруктовий сад українсько-литовської дружби».

Кошти з бюджету Маневицької селищної ради на відновлення саду не виділяли. Саджанцями та матеріалами для благоустрою території забезпечили партнери.

«Закликаємо усіх маневичан зберегти надбання для майбутніх поколінь, шанобливо ставитись до вкладеної праці, не нищити та не вчиняти зловмисних дій»,  – пишуть у селищній раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: