09:15, 28 Березня 2019

У пункті пропуску «Ягодин» обмежать рух транспорту

Волинська митниця ДФС попереджає учасників міжнародного автомобільного руху про можливі утруднення проїзду до МАПП «Ягодин» з польської сторони, зокрема до суміжного МАПП «Дорогуськ».

Про це провідомила прес-служба митниці.

За офіційною інформацією Надбужанського відділу Прикордонної служби Республіки Польща, від 1 квітня 2019 року до листопада 2020 року в адміністративних межах міста Хелм будуть проводити будівельні роботи на дорозі державного значення № 12, яка входить до європейських магістралей Е372 та Е373.

У певні періоди в ході проведення цих робіт на окремих ділянках рух автомобілів повністю заборонять з визначенням об’їзних шляхів. Також впродовж всього періоду буде відсутня можливість проїзду через місто Хелм ненормативних транспортних засобів (що перевищують допустимі довжину, ширину і тоннаж). Зокрема, з 1 травня 2019 до 30 жовтня 2020 року проїзд цією дорогою наднормативних транспортних засобів можливий у виняткових ситуаціях, кожного разу – за окремим погодженням з виконавцем будівельних робіт (польська організація BUDIMEX S.A., офіс якої знаходиться у м. Люблін, вул.. Гербова, 4). 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: