19:34, 31 Січня 2019

У пунктах пропуску через кордон – черги імпортерів авто

Волинська митниця ДФС попереджає громадян про черги, які накопичуються на в’їзд в Україну у пунктах пропуску Ягодин та Устилуг. 

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці.

За інформацією польських прикордонників в терміналі Дорогуська накопичилось більше 200 легкових автомобілів. Вони уже оформлені у Польщі, але не можуть виїхати на Ягодинський міст.

Черги викликані великою кількістю бажаючих імпортувати автомобілі з Європи з коефіцієнтом 0,5 на сплату акцизного збору.

Пільговий період завершується 22 лютого 2019 року.

При цьому часто основну проблему у тривалому очікуванні на перетин кордону люди створюють собі самі – надто поспішними вчинками.

Власники  щойно придбаних авто рушають до України без попередньої митної декларації і починають процедуру митного оформлення  по факту в’їзду на митну територію.

Пошуки брокера, оформлення декларації, визначення розміру та сплата необхідних митних платежів, необхідні для випуску авто у вільний обіг, розтягуються на дні замість кількох годин.

Весь цей час автомобілі простоюють у зоні митного контролю, непродуктивно займають її територію і стримують пропуск інших громадян.

Відтак, митниця вчергове рекомендує громадянам, які мають намір придбати авто в Європі, ще перед виїздом за кордон домовлятись з брокером про підготовку попередньої митної декларації.

Вчасна подача такого документу збереже ваш час, витрачені ресурси, і права інших громадян на пільгове розмитнення автомобіля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: