11:38, 23 Квітня 2021

У Прилуцькому заклали новий сквер

У рамках місячника з озеленення та проекту “Озеленення планети” на території села Прилуцьке Луцької міської територіальної громади заклали новий сквер. Висадили 660 саджанців декоративних дерев.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Саджанці граб – 600 шт., метасеквоя – 5 шт., глід – 20 шт., 30 шт. беріз та 5 павловній на загальну суму 25,5 тис. грн. придбало ПрАТ “СКФ Україна” – генеральний директор Богдан Волчок, який особисто, разом зі своєю маленькою дочкою висаджував дерева у новому сквері.

Ініціативу з висаджування дерев реалізували в рамках проекту “Озеленення планети”. Напередодні підписали Меморандум про співпрацю в рамках цього екологічного проекту. Його мета – впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи по висадженню дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Роботи саме на цій території організували та провели з ініціативи міської ради з метою створити ще один впорядкований, затишний куточок на території громади, зелену зону, де розміщені пам’ятні знаки Героям України різних часів та епох.

Участь в екологічній акції взяли секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, член виконавчого комітету Віктор Ящук, Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, староста Прилуцького старостинського округу Олександр Гурський, учні та вчителі КЗ ЗСО “Прилуцький ліцей № 29 Луцької міської ради”, працівники КП “Парки та сквери м. Луцька”, відділу екології міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: