20:20, 31 Січня 2022

У профільній комісії Волиньради розглянули майнові питання

Члени постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на нинішньому засіданні розглянули ряд сесійних питань.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Так, без дискусій депутати рекомендували підтримати проект рішення обласної ради «Про спрямування коштів від оренди нерухомого майна Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні». Заступниця начальника відділу майна апарату ради Анна Кузіна повідомила,  що навчальний заклад звернувся за дозволом використати отримані у 2022 році кошти від оренди, на оновлення котельні, яка обслуговує ковельську філію ліцею, і перебуває у вкрай незадовільному стані.

Схвалила комісія і проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2016-2020 роки» посилання. Анна Кузіна зазначила, що виникла необхідність спрямувати 500 тисяч гривень для потреб обласного медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція». За її словами, цей заклад реорганізовується, але потребує додаткових асигнувань на погашення заборгованості із заробітних плат.

Одноголосно члени профільної комісії рекомендували сесії схвалити проект рішення «Про передачу деревини». А саме: майже 11 метрів кубічних дров передають з балансу КП «Волинський обласний фтизіопульмонолонічний медичний центр» на баланс Берестечківського психоневрологічного інтернату.

Окрім того, Анна Кузіна повідомила депутатам, що на адресу обласної ради надійшла низка  звернень від теплогенеруючих компаній з приводу встановлення нових тарифів у зв’язку із законодавчими змінами.

«Враховуючи, що відповідно до законодавства, тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням твердого палива, не повинні перевищувати 90 % від середньозваженої по області ціни теплоенергії, згенерованої з газу,  прошу підтримати клопотання і погодити підприємствам встановити нові тарифи», – зауважила вона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: