10:10, 10 Січня 2023

У профільній комісії Волиньради погодили списання комунального майна

Члени постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянули 12 питань порядку денного. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови облради Юрій Поліщук та заступник керуючого справами виконавчого апарату  Юрій Ройко.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Зокрема, заслухавши інформацію начальниці відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Олени Кузьменко, члени комісії погодили передачу з балансу обласної інфекційної лікарні на баланс госпіталю ветеранів війни лікарських препаратів, а з обласної клінічної лікарні обласній психіатричній – медичних та функціональних ліжок і матраців до них. Також комунальна установа «Управління будинком Волинської обласної ради» передає на баланс Історико-культурного комплексу «Вовчак-Волинська Січ» автопокришки, акумулятор і компресор.

За результатами щорічної інвентаризації обласні комунальні заклади клопоталися перед депутатами і про списання майна, непридатного для використання. Йдеться про автотранспорт та медичне устаткування.

Члени майнової комісії також рекомендували відмінити рішення обласної ради від 9 грудня 2021 року про реорганізацію комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня» шляхом приєднання до Волинського медичного центру терапії залежностей. Оскільки упродовж останнього року психлікарня набула нового значення та можливостей у наданні послуг, майнова комісія вважає за доцільне змістити акценти в процесі реорганізації, і саме психіатричну клініку визначити правонаступником усіх майнових і немайнових прав комунального підприємства  «Волинський медичний центр терапії залежностей».

Окрім того, профільна комісія погодила процедурні питання, пов’язані з передачею із державної в обласну комунальну власність цілісних майнових комплексів Нововолинського центру професійно-технічної освіти і Торчинського професійного ліцею. Також члени комісії не заперечують щодо передачі в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області окремих приміщень з балансу одних комунальних підприємств – іншим комунальним закладам. У рекомендаціях майнової комісії і затвердження землеустрійної документації, дозвіл на зміну цільового призначення ділянки та надання в оренду землі для будівництва й обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Члени постійної депутатської комісії також рекомендували погодити звільнення Анатолія Доротія з посади директора комунального підприємства «Волиньпроєкт» Волинської обласної ради у зв’язку із закінченням терміну дії контракту та призначення тимчасово виконувачем обов’язків директора комунального підприємства «Волиньпроєкт» Волинської обласної ради Дмитра Дубняка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: