14:31, 14 Березня 2023

У профільній комісії Волиньради погодили кандидатів на посади директорів спортивних шкіл

Кадрові питання розглянули у постійній комісії облради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Зокрема, депутати підтримали пропозиції конкурсної комісії обласної ради щодо кандидатур Віталія Терешкевича на зайняття вакантної посади директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби терміном на три роки, Андрія Рожка – на керівну посаду в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю строком на п’ять років, а також Олександра Хриплюка – на посаду директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» також на п’ятирічний термін. Кожен із кандидатів презентував членам профільної комісії власне бачення перспектив розвитку закладів в частині покращення матеріально-технічної бази, відкриття нових відділень та локацій, активізації роботи з територіальними громадами тощо.

Депутати взяли до відома інформацію про виконання у 2022 році програми «Молодь Волині». Начальник управління у справах молоді та спорту ОВА Олександр Хвіщук зауважив, що у зв’язку із введенням воєнного стану реалізацію програми призупинили, відтак із прогнозованих більше трьох мільйонів фактично на заходи програми спрямували лише 554 тисячі гривень. Левову частину цієї суми передбачили на функціонування КУ «Волинський обласний молодіжний центр». Виконувачка обов’язків директора центру Яна Романюк повідомила, що цим коштом зокрема організували тренінги за програмою «Молодіжний працівник». Між тим, значну частину заходів провели без використання бюджетних грошей, а саме навчання та консультування з питань молодіжної політики у тергромадах, за результатом яких створили «Молодіжний центр» у місті Рожище. Також центр долучався до благодійних та волонтерських акцій.

«Серед наймасштабніших проектів я можу відмітити фестиваль до Дня батька «ТатоФест» і обласний конкурс авторської поезії «Українська – мова героїв», які ми організували спільно з благодійним фондом «Добра справа» та за сприяння народної депутатки Ірини Констанкевич і залучили понад 200 тисяч позабюджетних коштів», – розповіла Яна Романюк.

Члени профільної комісії також висловили сподівання, що у зв’язку із виділенням молодіжному центру Волині значно більших площ для роботи, організовані ними заходи у перспективі будуть більш масовими.

Окрім того, депутати проаналізували стан виконання у 2022 році обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Як зауважив начальник профільного відомства ОВА Олександр Хвіщук, у зв’язку із війною з прогнозованих 2,2 млн грн фактично профінансували 145 тисяч гривень. Разом із тим, усі заплановані заходи виконували майже у повному обсязі в режимі онлайн за сприяння обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

«Також, в рамках обласних навчально-тренувальних зборів провели обласні військово-патріотичні змагання «Волинська Січ-2022» та «Котигорошко». В області й надалі проводиться планова робота з розширення мережі гри «Сокіл» («Джура») в закладах освіти. Так, в області функціонує уже 700 роїв», – зауважив він.

Члени комісії відзначили, що фінансування заходів цієї програми завжди відбувалося за залишковим принципом, і облвійськадміністрації нині варто змінити підходи.

«Цей документ потребує докорінного перезавантаження та максимум фінансового ресурсу. Він має стати дороговказом у роботі з дітьми та молоддю в частині національно-патріотичного виховання, аби виховати якісно нове покоління українців та сформувати правильні цінності», – наголосила депутатка Яна Гончарук.

Обранці також підтримали ініціативу голови профільної комісії Віктора Галана-Влащука та рекомендували сесії обласної ради ухвалити звернення до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань та Олімпійських ігор – 2024.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: