13:32, 16 Серпня 2019

У Португалії затримали одного з найбільших торговців зброєю у світі

У Португалії під час спільної операції правоохоронних органів Бельгії і Португалії затримали одного з найбільших незаконних торговців зброєю у світі, бельгійця Жака Месьє.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “The National”.

«У середу ввечері у великому фермерському будинку біля португальського міста Евора був затримания 66-річний Жак Месьє», — йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, торговця підвела пристрасть до коней. На його слід вивів несплачений чек на суму 2,5 тисяч євро за перевезення тварин до Португалії.

Апеляційний суд Брюсселя засудив його до чотирьох років в’язниці та штрафу в розмірі 1,2 мільйона євро (4,9 мільйона доларів) у жовтні минулого року за незаконну торгівлю зброєю та участь у злочинній організації.

Крім того, Месьє був засуджений до 23 місяців ув’язнення в США в 2010 році за спробу завезти контрабандою до Іраку частини реактивного винищувача.

У 2002 році Брюссельський суд засудив Месьє до більш ніж трьох місяців за гратами за продаж зброї, включаючи гранатомети та ракетні частини, в Іран, Китай, Еквадор, Боснію та Герцеговину та Хорватію у 1980-х та 1990-х роках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: