14:23, 12 Липня 2020

У Польщі – другий тур президентських виборів

У Польщі в неділю стартував другий тур виборів президента країни, за посаду якого змагаються чинний глава держави Анджей Дуда і мер Варшави Рафал Тшасковський.

Виборчі дільниці у Польщі будуть відчинені з 8-ї до 22-ї години (за київським часом), повідомляє кореспондент «Укрінформу».

Загалом, у Польщі та за кордоном розгорнули 27 231 виборчу дільницю, в яких працюють понад 210 тис. членів комісій.

На дільницях зможуть проголосувати майже 30 мільйонів поляків, зокрема близько 520 тис. – за кордоном. У другому турі виборів за кордоном виявили бажання проголосувати на 150 тис. більше поляків, ніж у першому турі.

Цьогорічні вибори відбуватимуться за змішаною системою: на дільницях та дистанційно поштовим шляхом. Загалом так званим кореспонденційним шляхом зможуть проголосувати понад 673 тис. осіб, зокрема 479 тис. осіб – за кордоном.

Члени ДВК Польщі під час прес-конференції у п’ятницю, 10 липня, закликали поляків дотримуватися санітарних норм: прийти на дільниці у медичних масках, а на вході і виході до приміщень – продезінфікувати руки.

Як повідомлялося, як Дуда, якого підтримує правоконсервативна Об’єднана правиця, так і мер Варшави Рафал Тшасковський, який балотується від ліберальної Громадянської коаліції, мають приблизно однакові шанси на перемогу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: