14:02, 15 Вересня 2022

У поліції Волині пояснили, що не супроводжують за гроші вантажівки на кордоні

В новинах одного з місцевих телеканалів розміщено сюжет про те, що поліція нібито за гроші здійснює супровід вантажних автомобілів, які стоять у чергах на кордон. Висловлені в матеріалі суб’єктивні судження не підтверджені жодними фактичними даними чи доказами.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

«Дійсно, на кордоні наявна черга з вантажних автомобілів. І наряди поліції присутні там для забезпечення громадського порядку та недопущення порушення правил дорожнього руху.

В окремих випадках поліцейські здійснюють супровід автомобілів поза чергою, щоб пришвидшити перетин ними кордону. Супровід здійснюється лише тих транспортних засобів, які їдуть за кордон по вантаж, що має важливе значення для сил оборони держави або призначений для забезпечення гуманітарних потреб постраждалих від російської агресії мирних людей.

Звертаємось до всіх громадян: якщо ви маєте достовірну інформацію про вимагання неправомірної вигоди будь-ким, зокрема, на прикордонній території, просимо надавати її за номерами телефонів довіри: 067-252-81-94 та 067-252-77-42», – зазначають у поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: