19:21, 05 Січня 2022

У поліції Волині досліджували забезпечення прав осіб з інвалідністю

На виконання доручення МВС від 02.12.2021 № 209/37 «Про проведення щорічного оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю», протягом грудня  2021-січня 2022 року в структурних та територіальних  підрозділах Головного управління Національної поліції у Волинській області провели оцінювання роботи щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Оцінювання здійснювалося згідно з Методикою оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС від 11.04.2018 № 294, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2018 року за № 496/31948, шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання.

Результати оцінювання узагальнювала постійно діюча робоча група, утворена наказом ГУНП від 23.12.2021 № 1475 з числа представників ГУНП та громадських об’єднань, що опікуються питаннями осіб з інвалідністю.

В оцінюванні роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю брали участь 16 працівників ГУНП та його територіальних підрозділів, з яких 8 є працівниками з інвалідністю.

За результатами оцінювання загальний середній бал по ГУНП склав 15 (якщо за результатами оцінювання роботи загальна оцінка становить більше ніж 25 балів, забезпечення реалізації прав осіб з інвалідністю вважається неповним).

Згідно з наданою інформацією, у залучених до оцінювання структурних підрозділах ГУНП на посадах, державних службовців та цивільного персоналу працювали 222 працівники, з яких 15 осіб з інвалідністю (у т. ч. 10 працівників мають ІІІ групу інвалідності та 5 працівників – ІІ групу), що загалом відповідає законодавчому нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (чотири відсотки середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: