11:09, 21 Жовтня 2021

У поліції спростовують інформацію про напад на будинок ромів у Торчині

Учора в одному з телеграм-каналів опублікували інформацію про те, що «у будинок ромів, які побили АТОвця в Торчині, увірвалися невідомі та зруйнували його. Про це повідомляють наші підписники з Торчина».

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Поліція одразу відреагувала на цей допис та звернулася до адміністраторів телеграм-каналу не поширювати чуток з ненадійних джерел, як-от, «підписники з Торчина». Телеграм-канал опублікував заперечення прес-служби поліції. Однак фейкова інформація встигла викликати ряд негативних коментарів читачів.

На місце події виїхали наряди поліції, керівництво відділення поліції № 3 Луцького РУП, аби достеменно дізнатись обставини.

Опитавши сусідів та поспілкувавшись з головою громади, встановили, що будівля перебуває в запущеному стані тривалий час. Останні кілька тижнів тут ніхто не проживав, однак інформації про те, що сюди приходили невідомі і руйнували його, – немає. Жодних подій тут не відбувалось. Не було схожих повідомлень і на лінію 102.

«Поширюючи фейк, черговий раз хтось намагався спровокувати конфліктну ситуацію в суспільстві. Завдяки вчасному втручанню поліції і встановленню істини цьому вдалось запобігти.

Вкотре звертаємось до громадян: не поширюйте чутки та фейки, користуйтесь лише офіційними і перевіреними джерелами інформації», – зазначають у поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: