22:01, 23 Січня 2019

У Підгайцях сироті допомогли вмеблювати квартиру

Керівник волинської філії ТОВ «Інтеренергосервіс» Петро Бучик відгукнувся на прохання голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка допомогти вмеблювати дитині-сироті квартиру, отриману від держави. 

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Такий подарунок на новосілля одержав Тарас Петрук, який отримав житло у новобудові с. Підгайці Луцького району, придбане за кошти державної субвенції. Нагадаємо, для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа з минулого року в Україні запровадили державне фінансування.

Так, допомогти Тарасу Петруку облаштуватися у новій оселі голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко вирішив, поспілкувавшись із ним під час вручення ключів від квартири 19 грудня 2018-го року. Саме тоді хлопець розповів про те, що вже працює, тому обживатиме нове помешкання самостійно.

Тож, Олександр Ілліч, дізнавшись, де працевлаштований Тарас, звернувся до керівника цього підприємства з проханням допомогти вмеблювати квартиру. Своєю чергою, керівник волинської філії ТОВ «Інтеренергосервіс» Петро Бучик відгукнувся та підтримав ідею.

Більше того, Петро Володимирович особисто допоміг Тарасу вибрати та замовити меблі у кухню, прихожу та кімнату. Днями меблі вже привезли та триває встановлення.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: