21:11, 17 Травня 2019

У первинці на Волині відкрили лабораторію. ФОТО

Сьогодні, 17 травня 2019 року, в центрі первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради відбулося відкриття клінічної лабораторії.

Про це йдеться на сайті Любешівської громади.

Облаштована вона згідно з вимогами МОЗ. У лабораторії є три кімнати та створені всі умови, щоб ефективно і якісно працювати, є сучасне обладнання.

Підготовлений спеціаліст фельдшер-лаборант, з 1 липня працюватиме ще й  лікар-біолог.  Необхідні діагностичні обстеження, які проводяться на рівні первинної медичної допомоги, пацієнти зможуть пройти безкоштовно.

Відповідно до наказу МОЗ №504 від 19.03.2018року «Про затвердження Порядку надання медичної допомоги» передбачений перелік лабораторних досліджень , що здійснюється у межах медичних послуг з надання ПМД, зокрема: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою; загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Лабораторія облаштована сучасним лабораторним обладнанням: ФЕК; аналізатор крові для визначення глюкози, холестерину, тропоніни; аналізатор сечі; 2 лабораторні центрифуги; 2 мікроскопи; витяжна шафа; сухоповітряна шафа; холодильник; лабораторні меблі; лейколічильник.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: